KARDIOAKTYWNI

BIEGANIE
grafika projektowa
MARKETING
Zdrowie
instagram
logo

Biegając z sercem.

Tkwiąc po uszy w sprawach niecierpiących zwłoki, z której każda następna powinna zostać zrobiona na już, na zaraz lub lepiej — na wczoraj, warto poszukać odskoczni. Najzdrowszą z nich okazuje się bycie pozytwnie aktywnym!

KardioAktywni to personalny projekt, którego celem jest poprawa własnej wydolności, próba oderwania się od realiów ciągłej pracy i wielu godzin spędzanych przy oprogramowaniu projektowym. To szansa by złapać oddech, przemyśleć wszystkie sprawy, dojść do nowych wniosków i żyć pełnią życia!
Projekt został zainspirowany życiowymi przejściami zdrotownymi, które na zawsze pokonane pozwoliły ujrzeć świat z nowej, lepszej perspektywy. Aktywne wykorzystywanie czasu i czerpanie ze świata jak najwięcej to główny motor wszelkich sportowych działań wynikających z tej inicjatywy. Lecz KardioAktywni to nie tylko ćwiczenia, biegi i maratony. To sposób na zdrowe i pełne życie w którym wszystko toczy się swoim rytmem a my jesteśmy jego cześcią.

KLIENT:

KARDIOAKTYWNI

 

ZAKRES PRAC:

Logotyp
Kampanie reklamowe
(Facebook, Instagram)
Strona internetowa
Projektowanie interfaceów
Akcydensy

 

DATA REALIZACJI:

LIPIEC 2017

Wszystko zaczęło się od pomysłu aby aktywność biegową promować w prosty sposób, łącząc ciekawy design z łatwością dodawania treści na serwisie instagram.

Cykliczność dodawania treści marketingowych połączona z praktycznymi poradami, oraz realiami życia daje wymierny efekt w postaci powiększającej się ilości obserwujących.

Kwestią czasu było stworzenie responsywnej witryny internetowej łączącej bloga z miejscem, gdzie zapisane informacje z treningów i tras mogą pomóc innym osobom zdrowo żyć w ich miejscowości.

Ostatecznie w kwestii promocji pojawiło się wiele spójnych materiałów, mających na celu zjednanie odbiorcy z ideą pozytywnej aktywności. Jasne kolory kojarzące się z latem, minimalistyczny, nienarzucający się design. To wszystko sprawia że KardioAktywni uzyskują markę aktywnie rozwijającej się inicjatywy, do której przyłącza się coraz więcej osób.

4
4